Структура

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Кімната медицини катастроф та невідкладних станів

Кімната медицини катастроф та невідкладних станів  

Кімната медицини катастроф та невідкладних станів  дає змогу якісно опанувати та удосконалити практичні навички та командну роботу при наданні екстреної домедичної та медичної допомоги, відпрацювати свої дії в екстрених ситуаціях.

У кімнаті  знаходиться автомобіль, який умовно потрапив в ДТП, і майбутнім медикам необхідно евакуювати постраждалих в правильній послідовності, зупинити кровотечу, іммобілізувати зламану кінцівку чи хребет, знеболити постраждалого, заспокоїти рідних. Реалістична атмосфера тренінгу допомагає набути практичного досвіду та довести алгоритм надання невідкладної допомоги до автоматизму аби в умовах справжнього лиха майбутні спеціалісти діяли оперативно, професійно та впевнено. Дані практичні навички виконуються під контролем  Кафедри медицини катастроф та військової медицини й кафедри  анестезіології та інтенсивної терапії.

Основними напрямками роботи симуляційного класу є: навчання студентів  4-6 курсів I, II медичних та міжнародного факультетів, лікарів-інтернів, немедичних працівників. Навчання проводиться згідно з робочими програмами «Екстрена та невідкладна медична допомога», «Перший на місці події», «Екстремальна медицина».

Проведення студентського гуртка з підготовки студентів до участі у змаганнях з надання ЕМД. Проведення волонтерської діяльності з навчання школярів, військовослужбовців, медичних та немедичних працівників з надання екстреної медичної та домедичної допомоги.

Під час практичних занять студенти опановують алгоритми проведення первинного та вторинного огляду постраждалих; проведення базової та професійної СЛР; надання ЕМД при шокових станах, методи зупинки зовнішньої кровотечі; надання ЕМД при травмі; проведення первинного медичного сортування.

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту