Структура

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Тренажер для практики трахеотомії

Практичний тренажер для різних методів трахеотомії. Призначений для тренування як традиційної, так і черезшкірної трахеотомії, пункцій й розсічень перснещитоподібної зв’язки. При традиційній трахеотомії можна виконувати різні типи розсічень, включаючи поздовжній, поперечний, хрестоподібний, U-подібний та зворотній U-подібний.

Імітуючи пацієнта в положенні лежачи на спині з витягнутою шиєю, тренажер дозволяє визначати правильне місце для розсічення, попередньо ідентифікувавши положення артерій, а також дозволяє переглядати стан всередині трахеї зі сторони голови.

 

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту