Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Стоматологічний тренінговий центр

Стоматологічний тренінговий центр

Навчання майбутніх лікарів-стоматологів в ЗДМУ проводиться з використанням інноваційних сучасних технологій на базі Стоматологічного тренінгового центру, де студенти, лікарі-інтерни, аспіранти протягом усього навчання працюють під контролем професорсько-викладацького складу кафедри терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології та кафедри хірургічної та пропедевтичної стоматології.

Це високотехнологічний симуляційний центр, який оснащений наочними моделями зубних щелеп, сучасними стоматологічними  установками «Granum TS580», тренувальними артикуляторами з щелепами та змінними комплектами зубів за допомогою яких майбутні фахівці опановують принципи роботи, особливості експлуатації стоматологічних установок, застосування стоматологічних матеріалів, вивчають  обладнання та інструменти, які необхідні для роботи у стоматологічному кабінеті.

Майбутні медики проводять обстеження ротової порожнини на стоматологічних симуляторах, відпрацьовують техніку проведення анестезії на верхній та нижній щелепі, видалення зубів, фіксацію фрагментів щелепи за допомогою стандартної назубної шини Васильєва, накладення пращоподібної пов’язки для тимчасової іммобілізації при переломі щелепи, виконують навички з герметизації фісур.

Потужна матеріально-технічна база надає можливість висококваліфікованої підготовки майбутніх фахівців, формуванню у здобувачів алгоритмів надання допомоги та клінічного мислення, дозволяє розвивати практичні навички й мінімізувати кількість медичних помилок у подальшій професійній діяльності.

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту