Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Акушерство і гінекологія

Акушерство і гінекологія

Навчання майбутніх лікарів акушерів-гінекологів в ЗДМУ проводиться з використанням інноваційних сучасних технологій на базі  тренінгового центру, де студенти, лікарі-інтерни, аспіранти протягом усього навчання працюють під контролем професорсько-викладацького складу кафедри акушерства і гінекології й кафедри акушерства, гінекології та репродуктивної медицини.

Це високотехнологічний симуляційний центр, який оснащений манекеном породіллі Noelle. Симулятор пологів дає можливість відтворити як фізіологічний, так і патологічний перебіг подій, різні положення плода в пологах. Реалістична черевна стінка дозволяє відпрацювати прийоми Леопольда. Манекен дає можливість прослуховування звуків серця плоду за допомогою стетоскопа, відпрацювати прийоми Леопольда, моніторинг проходження голівки плоду та розширення шийки матки, як правильно надавати допомогу при післяпологовій кровотечі, а викладач в цей час пильним оком  контролює як швидко і наскільки успішно студенти впораються з цією проблемою.

На тренажерах для обстеження та діагностики захворювань молочної залози, студенти-медики удосконалюють свої практичні навички огляду та діагностичних методів. На моделі жіночого таза можна показати три площини: вхід/ вихід в таз, та середню площину. Тренажер female Pelvis дає точне анатомічне і тактильне уявлення про органи жіночого таза при ручному обстеженні та діагностиці патологій, його можна використовувати на різних рівнях навчання, які необхідні у майбутній практиці лікаря акушера-гінеколога.

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту