Структура

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Анестезіологія та ІТ

Анестезіологія та інтенсивна терапія 

Кімната анестезіології та інтенсивної терапії з 3D-візуалізацією представлена манекенами – симуляторами, фантомами, тренажерами, сучасним медичним обладнанням, яке сприяє засвоєнню знань та удосконаленню практичних навичок, які дають змогу максимально реально відтворити різноманітні клінічні сценарії,  відпрацювати тактику лікаря та  послідовність дій в надзвичайних ситуаціях, проявити індивідуальну кмітливість, вміти спілкуватися та працювати в команді.

Під час практичних занять студенти 4-6 курсів, лікарі – інтерни та курсанти опановують алгоритми прохідності дихальних шляхів, проведення конікотомії з введенням повітроводу, вентиляцію мішком АМБУ, дефібриляцію зовнішнім автоматичним й ручним дефібриляторами, надання ЕМД при шокових станах, опановують методи зупинки зовнішньої кровотечі під керівництвом професійних викладачів кафедри анестезіології та інтенсивної терапії й кафедри медицини катастроф та військової медицини. Навчання у віртуальному середовищі з 3D-візуалізацією передбачає відображення надзвичайних ситуацій у реальному часі  – це відеопроєкція на стіни кімнати та аудіосупровід, які створюють відчуття присутності в епіцентрі надзвичайних подій (стихійного лиха, автокатастрофи, бойових дій).

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту