Структура

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Удосконалена модель голови дорослого для відновлення прохідності дихальних шляхів  

Удосконалена модель голови дорослого для інтубації на додаток до всіх функцій стандартних моделей пропонує функції набряку язика та ларингоспазму. Ця модель являє собою  пацієнта для відпрацювання техніки інтубації та вентиляції .

Реалістична анатомія й анатомічні орієнтири включають зуби, язик, рото- та носоглотку, гортань, надгортанник, черпалоподібний хрящ, несправжні складки, справжні голосові складки, трахею, легені, стравохід та шлунок.

Тренажер дозволяє відпрацювати оральну та назальну інтубацію, введення ендотрахеальної трубки (E.T.), стравохідного обтюратора (E.O.A.), трубки з фарингеальним просвітом (P.T.L.), ларингеальної маски (L.M.A.), стравохідного обтюратора дихальних шляхів глотково-трахеальної трубки (E.G.T.A), комбітьюбу (Combitube®) та системи KING.

Можливість застосування тиску на перснеподібний хрящ та перекривання стравоходу дозволяє реалістично практикувати прийом Селліка. Зі злегка нахиленою вперед головою, набряклим язиком та голосовими зв’язками ця модель є прекрасним тренажером, як для відпрацювання базових навичок, так і для розширеного тренування. Тренажер також дозволяє практикувати техніки правильного роздування манжетки і оцінку їх виконання. Має довговічну, посилену, цільну конструкцію та розділені легені.

 

 

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту