Структура

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Навчальна модель для СЛР дорослого, з контролем  

Навчальна модель для СЛР дорослого є реалістичною на вигляд і на дотик. Манекен доступний з революційним контрольним пристроєм для моніторингу частоти компресій, який дозволяє отримувати постійний зворотній зв’язок як інструкторам, так і студентам.

Візуальний зворотній зв’язок від контрольного пристрою надає студентам реальне відчуття виконання 100-120 компресій за хвилину. Світлодіоди постійно інформують про стан частоти компресій, підтверджуючи, що вона знаходиться у діапазоні, який рекомендується галузевими методичними рекомендаціями.

Інструктори швидко і просто можуть слідкувати за кількома студентами одночасно. Студенти також чутимуть звук клацання, коли грудна клітина протискається на належну глибину, що дозволяє їм відчути реальну силу, яку необхідну прикласти для таких компресій у реальному житті.

 

 

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту