Структура

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Реанімаційний тренажер BRAYDEN з контролем току крові  

Реанімаційний тренажер з контролем току крові - це інноваційний та ефективний шлях до навчання технікам серцево-легеневої реанімації. Це перший економічно ефективний манекен для забезпечення зворотного зв'язку виконання серцево-легеневої реанімації в реальному часі, який дозволяє користувачам візуалізувати, як СЛР впливає на коронарний та церебральний ток крові. 

Індикатори компресій грудної клітини:

Індикатори сигналізують відображення об'єму крові, що циркулює завдяки компресіям грудної клітини. Цей об'єм залежить від глибини компресії. Індикатори світитимуться повністю тільки тоді, коли глибина компресій буде більше 5 см.

Індикатори циркуляції крові:

Індикатори імітують відображення току крові від серця до мозку. Швидкість току крові може змінюватись в залежності від глибини та швидкості компресій. Індикатори світитимуться повністю тільки у випадку, коли частота компресій складатиме більше 100 компресій за хвилину.

Індикатори якості СЛР:

Індикатори починають горіти червоним світлом по досягненню кров'ю мозку. Вони світитимуться повністю тільки у випадку, якщо глибина і частота компресій є коректними.

 

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту