Структура

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Модель “невідкладна допомога при пневмотораксі”

Дана модель була розроблена спеціально для викладання теорії, анатомії та навичок, необхідних для долікарської допомоги при травмі грудної клітини.

Права сторона моделі містить два оглядові вирізи для демонстрації того, як анатомічно пов’язані
поверхня шкіри, м’язи, ребра та легені.

Ліва сторона містить область напруженого пневмотораксу, яка служить для випуску накопиченого в плевральному просторі повітря, яке обмежує роздування легені. Також тут міститься область, де можна хірургічним шляхом розмістити дренажну трубку для лікування плевральної перфузії, дренувавши рідину з плеврального простору. Колір рідини, об’єм та в’язкість може контролюватись інструктором.

Модель для дренажу плевральної порожнини ідеально підходить для викладання концепції та механізмів закритих систем підводного дренажу таких як, наприклад, дренажна система типу Pleur-Evac.

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту