Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Функціональна діагностика

Функціональна діагностика

Кімната функціональної діагностики представлена електрокардіографами "БІОМЕД" ВЕ600 та електрокардіографами Heart Screen 112 C-1, які дозволяють знімати якісну реєстрацію та діагностику біоелектричних потенціалів серця з подальшою інтерпретацією на ЕКГ папері та підтримують кардіологічну базу пацієнтів при підключенні до комп'ютера або ноутбука.

Здобувачі вищої освіти відпрацьовують принципи роботи та техніку реєстрації на манекені для зняття ЕКГ з 12 канальним відведенням  HAL® S1020. Даний симулятор дозволяє імітувати різноманітні порушення ритму серця : надшлуночкові екстрасистоли, передсердну тахікардію, синусові тахіаритмії, фібриляцію передсердь, тріпотіння передсердь, також можливо програмувати за допомогою вбудованого модуля MI оклюзії, ішемії та некроз серцевого м'яза.

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту