Структура

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Тренажер для аускультації немовляти

Тренажер для аускультації немовляти

Тренажер для аускультації немовляти відтворює серцеві, легеневі та кишково-шлункові звуки, що обираються інструктором за допомогою дистанційного пульта. Студенту необхідно вдатися до пальпації для того, щоб визначити правильну зону для аускультації і почути різні звуки серця, легенів та кишечника за допомогою стетоскопа Smartscope.

Викладач задає за допомогою дистанційного контролю один з 11 різних серцевих станів, 4 кишкових станів та 9 легеневих станів. Він може обрати будь-який стан, потім його швидко змінити на інший, щоб студент вмів порівнювати різні звуки й парвильно визначити діагноз.

Серцеві шуми:

Кишкові звуки:

Легеневі звуки:

 

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту