Структура

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Педіатричний тренажер підтримки життя з симулятором аритмій

Педіатричний тренажер підтримки життя з симулятором аритмій

Навчальний манекен новонародженого CRISIS – повноцінна реанімаційна система, розроблена для навчання техніці життєзабезпечення новонароджених. Модель ідеальна для практики надання невідкладної допомоги в педіатрії. Найбільш універсальний манекен з інтенсивної терапії в педіатрії дозволяє практику ЕКГ контролю, внутрішньовенного вливання, пупкової катетеризації, відновлення прохідності дихальних шляхів, внутрішньокісткового вливання й серцево-легеневої реанімації.

Унікальна шкіра грудної клітки та пуповина дозволяють проводити практику пуповинної катетеризації. Рука і нога для внутрішньовенного вливання забезпечують проведення венопункції. Для внутрішньовенного вливання на руці доступні підшкірна латеральна вена руки та ліктьова вена, а також тильна венозна арка на кисті; для внутрішньовенного вливання на нозі доступні підшкірні великі вени ніг та тильна венозна арка на стопі. Нога для внутрішньокісткового вливання відтворює процедуру внутрішньокісткових ін’єкцій. Поєднуючи реалістичну анатомію і розмір, голова для відновлення прохідності дихальних шляхів ідеальна для практики з новонародженими. 

Процедури, які можуть виконуватися: 

 

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту