Структура

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Манекен немовляти «Брайден Бебі» зі світловим контролем СЛР

Манекен немовляти «Брайден Бебі» зі світловим контролем СЛР

Перший реанімаційний манекен немовляти з ілюмінацією, який забезпечує візуальний зворотній зв'язок у реальному часі. Розроблені унікальні функції манекена немовляти зі світловим контролем СЛР за допомогою європейських експертів в області порятунку. Вони включають інтуїтивні світлодіоди, які забезпечують зворотній зв'язок для тренування вентиляцій легень та компресій грудної клітки (глибина, частота, вивільнення грудної клітини та положення рук).

Манекен «Брайден Бебі» ідеальний навчальний інструмент для тренування навичок базової підтримки життя у дітей (BLS), Європейської педіатричної розширеної підтримки життя (EPALS) та Європейської педіатричної невідкладної підтримки життя (EPILS).

Особливості:

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту