Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Новини

Новини.

Семінар-тренінг для багатопрофільного ліцею №99

Дводенний семінар-тренінг для багатопрофільного ліцею №99 з надання екстреної домедичної допомоги провів доцент кафедри медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії Олег Льовкін.

    25.08.2022

ЕКГ- моніторинг у рамках Літньої школи

У рамках Літньої школи відбувся день самостійного запису й інтерпретації ЕКГ, студенти старших курсів відпрацювали практичні навички безпосередньо наживо на пацієнтах, яким необхідно було пройти дану процедуру моніторингу, а саме внутрішньо переміщені особи.

 

    29.07.2022

Студенти Харківського медичного університету у Літній школі ЗДМУ

У рамках співпраці між двома університетами було прийняте рішення про організацію академічної  мобільності для студентів Харківського національного медичного університету на чолі з директором Симуляційного центру ХНМУ к.м.н., доцентом Миколою Бітчуком. 

Літня школа у тренінговому центрі

Днями стартувала Літня школа для студентів молодших та старших курсів з удосконалення практичних навичок, які виявили бажання активно та з користю провести канікули.
 

Майстер-клас з домедичної допомоги

Домедична допомога в умовах воєнного стану, полягає в застосуванні найпростіших засобів та навичок на місці події до прибуття медичних працівників, адже своєчасно надана перша допомога, багато в чому залежать від подальшого результату лікування й одужання, а в ряді випадків і життя потерпілого.   20.05.2022

Новий підручник з "Екстреної та невідкладгої медичної допомоги"

На кафедрі медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії  та спільно з Міжкафедральним тренінговим центром ЗДМУ створено підручник для підготовки студентів старших курсів «Екстрена та невідкладна медична допомога». Автори актуального видання – кандидат медичних наук, доцент кафедри медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії О.А.Льовкін, доктор медичних наук,професор, завідувач кафедри медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії ЗДМУ В.І.Перцов.    17.05.2022

Працюємо. Навчаємо. Практикуємо

Сьогодні відбувся тренінг з медичного сортування постраждалих під час бойових дій для співробітників Запорізької лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, який організував Запорізький державний медичний університет спільно з навчально-тренувальним відділом обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 

    14.04.2022

Продовжуються тренінги з надання невідкладної допомоги

Понад місяць війни, місяць, який змінив життя кожного українця. В умовах воєнного стану варто бути готовим до всього, тому що чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати допомогу постраждалому. На базі Міжкафедрального тренінгового центру не припиняється робота, за цей складний період пройшли тренінги понад 1200 осіб у складі лікарів, військовослужбовців, волонтерів, освітян та цивільних осіб.    5.04.2022

Основні принципи надання медичної та домедичної допомоги в умовах бойових дій

Як діяти у разі надзвичайної ситуації? Якими є першочергові заходи та що допоможе зберегти життя вам, вашій родині та людям довкола у разі кризових подій?

На цих запитаннях, ми вирішили зосередити увагу, виділити основні рекомендації та алгоритми надання домедичної та медичної допомоги, які проходять на базі тренінгового центру для цивільних громадян та медичних працівників під керівництвом  д.мед. наук, професора кафедри медицини катастроф та військової медицини Володимира Перцова, доцента Олега Льовкіна та студентів старших курсів Івана Єложенко, Будагова Расіма.   22.03.2022

Студенти-медики відточують навички з військової медицини

Сьогодні у Міжкафедральному тренінговому центрі, як завжди  - аншлаг! Порятунок життя завжди залежить від наших дій та вмінь, а саме коли стан людини вимагає невідкладних заходів, кожен з нас може реалізувати свої навички, які мають бути відпрацьовані до автоматизму особливо в умовах військового часу. Таке навчання опанували та відточили студенти-медики молодших курсів – зразок відповідального ставлення до подій, які відбуваються у нашій країні і це насправді важливий крок підготовки!   18.03.2022

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту