Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Карета Швидкої допомоги

Карета Швидкої допомоги

У розпорядженні Міжкафедрального тренінгового Центру ЗДМУ є новенький спеціалізований автомобіль екстреної (швидкої) медичної допомоги PEUGEOT Boxer тип С придбаний у січні 2021 року для  студентів-медиків, лікарів – інтернів та лікарів післядипломної освіти, які мають можливість удосконалити свої вміння та навички  в наданні екстреної медичної допомоги постраждалим.

У цьому їм слугуватиме оснащений автомобіль екстреної медичної допомоги, де можна відтворювати й опановувати різні ситуації.

Відбуваються навчання, тренінги та майстер-класи фахівців-медиків під контролем провідних кафедр, одними з яких є кафедра анестезіології та інтенсивної терапії й кафедра медицини катастроф та військової медицини з набуттям реальних практичних навичок де студенти, інтерни, курсанти здобувають необхідний досвід в умовах максимально наближених до реальності.

Карета швидкої допомоги оснащена  дихальною апаратурою, можливістю штучного вентилювання легень, киснем, електрокардіографом, дефібрилятором, інфузоматами, монітором на якому відображаються  частота серцевих скорочень, ритм дихання, тиск, насичення крові киснем та інші параметри життєдіяльності організму, що потрібно у такі хвилини боротьби за життя.

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту