Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Симуляційний тренінг для викладачів ЗДМФУ

Симуляційний тренінг для викладачів ЗДМФУ

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЗДМФУ організував проведення у Міжкафедральному тренінговому центрі проведення майстер – класу із симуляційного навчання  у межах програми безперервного професійного розвитку, у якому беруть участь викладачі клінічних кафедр університету.

У чотириденному навчанні почергово візьмуть участь понад 60 представників кафедр, тренуючись у групах під керівництвом інструкторів Міжкафедрального тренінгового центру, викладачів кафедри медицини катастроф та військової медицини, кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ЗДМФУ.

Сьогодні у МТЦ перед учасниками стояло завдання покращити практичні навички з надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах, відпрацювати командну роботу у цьому процесі. І навчитися головному – правильно координувати свої подальші дії стосовно підготовки сценаріїв для майбутніх занять. Атмосфера панувала ділова і творча: працювали охоче, завзято, із задоволенням, в єдиному пориві.

Доцент кафедри медицини катастроф та військової медицини Олег Льовкін, який модерував заняття, зазначив, що йому дуже цікаво було працювати з такою категорією учасників, вони легко і швидко орієнтувалися в поставлених завданнях, вправно їх виконували, відкриті, активні, добре підготовлені. Під час навчання використовували манекени, допоміжні засоби. В роді інструкторів виступили також керівник МТЦ Катерина Романова, співробітники Ірина Скоба, Юлія Верхоляк.

 

 

2.02.2024

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту