Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Першокурсники у Симуляційному центрі

Першокурсники у Симуляційному центрі

Першокурсники І медичного факультету успішно завершили зимову екзаменаційну сесію - складено всі заліки й іспит з української мови за професійним спрямуванням. І студенти звернулись до деканату з проханням організувати для них у вільний від навчання час заняття з невідкладної допомоги в офлайн форматі. Охочих виявилось багато, доєдналися здобувачі з інших курсів, загалом створили декілька груп.

Заняття  відбуваються в Міжкафедральному тренінговому центрі. Студенти прослухали лекцію з надання першої медичної допомоги, про методику проведення  серцево-легеневої реанімації та про оцінку кровотечі - критична/некритична. Теоретичні знання  студенти одразу застосували, приступивши до виконання практичних навичок. Під керівництвом інструкторів Центру Ірини Скоби і Юлії Верхоляк здобувачі засвоювали навички серцево-легеневої реанімації на манекенах, а також вчилися зупиняти уявну кровотечу з використанням необхідних засобів. Інструктори також показали, як обробляти рани в умовах першої невідкладної допомоги, всі студенти виконали тампонаду відкритої рани на муляжі.

Першокурсники ставили безліч запитань, моделювали  ситуації, коли можуть знадобиться їхні медичні знання і вміння надати допомогу: на вулиці або вдома, близькій  людині чи стороннім. На всі запитання вони отримали вичерпні відповіді від організаторів тренінгу. На думку студентів, заняття було для них дуже цікавим і корисним.

22.01.2024

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту