Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Вихованці гімназії відвідали Міжкафедральний тренінговий центр

Вихованці гімназії відвідали Міжкафедральний тренінговий центр

В рамках підписаного меморандуму між Запорізьким державним медико-фармацевтичним університетом та Запорізькою міською радою щодо профорієнтації учнівської молоді, сьогодні в університеті побували вихованці Запорізької гімназії «Контакт».

Вони, зокрема, відвідали  Міжкафедральний тренінговий центр університету. Учні ознайомились із обладнанням, яке використовується студентами під час навчання, продемонструвала, як за допомогою симуляторів здійснюється серцево-легенева реанімація, зупинка кровотеч, інші маніпуляції. Під керівництвом Катерини Борисівни та інструкторів МТЦ Ірини Скоби і Юлії Верхоляк вихованці "Контакту" пройшли тренінг з домедичної допомоги.

Учні гімназії мали зустріч із відповідальним секретарем приймальної комісії ЗДМФУ, доктором фармацевтичних наук, професором Вірою Одинцовою, яка розповіла старшокласникам про перспективи та переваги отримати вищу освіту в медичному університеті.

18.01.2024

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту