Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Підручник співробітників ЗДМФУ здобув першу премію у конкурсі

Підручник співробітників ЗДМФУ здобув першу премію у конкурсі

Підручник «Екстрена та невідкладна медична допомога», авторами якого є завідувач кафедри  медицини катастроф та військової медицини ЗДМФУ, доктор медичних наук, професор Володимир Перцов та доцент цієї кафедри, кандидат медичних наук Олег Льовкін, здобув перемогу у конкурсі «Краще видання 2023 року» - першу премію у номінації «Підручники»! Лауреати отримали диплом та бонус – 15 балів безперервного професійного розвитку.

Такий конкурс щорічно організовує ГО «Національна академія наук вищої освіти України». Підручник «Екстрена та невідкладна медична допомога» журі вирізнило серед інших видань, представлених на конкурс, за його актуальність, співзвучність часові, коли військові дії на території нашої країни призводять до значного збільшення кількості випадків бойового травматизму.

Підручник створено для студентів III–VІ курсів медичних факультетів, лікарів, рятівників, парамедиків, волонтерів.  Мета видання - надати систематизовані теоретичні та практичні знання широкому колу користувачів з питань надання сучасних методів екстреної домедичної та медичної допомоги. І студенти, й медичні працівники високо оцінюють підручник і  користуються ним у навчанні й практиці.

10.01.2024

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту