Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.
Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.
Лікарі - інтерни загальної практики сімейної медицини першого року навчання упродовж поточного тижня шліфують практичні навички у Міжкафедральному тренінговому центрі.
З огляду на воєнний стан, лікарі-інтерни всіх спеціальностей мають досконало опанувати цикл обов’язкових практичних навичок. Передусім, це базова серцево – легенева реанімація з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора. Огляд та оцінка стану постраждалого за алгоритмом «MARCH» згідно протоколу ТССС (Tactical Сombat Сasualty Сare) в умовах бойових дій, важливою навичкою є оцінка та зупинка критичних і некритичних кровотеч з використанням сучасних засобів.
Лікарі - інтерни мають правильно проводити аускультацію, перкусію, пальпацію, в нормі й патології спостерігати роботу серця й легень, вільно володіти постановкою та інтерпретацією результатів електрокардіограм. Для виконання кожної практичної складової у Міжкафедральному тренінговому центрі є відповідні манекени екстра класу, зокрема, Сьюзі, на яких можна встановити патологічні ритми та шуми серця і легень.
Заняття продуктивні, експресивні, усі здобувачі задоволені, що працюють наживо, особливо, коли йде мова про практичні навички, як невід’ємну складову навчального процесу та майбутню професійну діяльність!