Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Лікарі-інтерни сімейної медицини опановують цикл практичних навичок

Лікарі-інтерни сімейної медицини опановують цикл практичних навичок

Лікарі - інтерни загальної практики сімейної медицини першого року навчання упродовж поточного тижня шліфують практичні навички у Міжкафедральному тренінговому центрі. 

З огляду на воєнний стан, лікарі-інтерни всіх спеціальностей мають досконало опанувати цикл обов’язкових практичних навичок. Передусім, це базова  серцево – легенева реанімація з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора. Огляд  та оцінка стану постраждалого за алгоритмом «MARCH» згідно протоколу ТССС (Tactical Сombat Сasualty Сare) в умовах бойових дій, важливою навичкою є оцінка та зупинка критичних і некритичних кровотеч з використанням сучасних засобів.  

Лікарі - інтерни  мають правильно проводити аускультацію, перкусію, пальпацію, в нормі й патології спостерігати роботу серця й легень,  вільно володіти постановкою та інтерпретацією результатів електрокардіограм. Для виконання кожної практичної складової  у Міжкафедральному тренінговому центрі є відповідні манекени екстра класу, зокрема, Сьюзі, на яких можна встановити патологічні ритми та шуми серця і легень.

Заняття продуктивні, експресивні, усі здобувачі задоволені, що працюють наживо, особливо, коли йде мова про практичні навички, як невід’ємну складову навчального процесу та майбутню професійну діяльність!

19.09.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту