Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Віртуальна екскурсія в тренінговий центр та вступ до анатомії

Віртуальна екскурсія в тренінговий центр та вступ до анатомії

Першокурсники  факультетів медичного спрямування сьогодні мали кілька цікавих зустрічей, які реально наблизили їх до навчального процесу.

Вступну лекцію до дисципліни «Анатомія людини»  в.о. завідувач кафедри  анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії доцент Максим Щербаков провів із Центру дистанційної освіти, телемедицини та якості освіти. Максим Степанович пояснив, що  вивчає наука анатомія, яке її значення в системі медичної освіти, зупинився на міджисциплінарних зв’язках з іншими предметами.

Лектор наголосив на тому, чому саме анатомія є базовою фундаментальною дисципліною  і наскільки важливою є її роль для розуміння таких дисциплін, як гістологія, фізіологія, патофізіологія, патологічна анатомія. Підкреслив, що анатомію майбутній лікар має знати бездоганно, тож першокурсникам слід відповідально приступити до опанування дисципліни з перших днів,  адже вивчення анатомії – крок до  формування клінічного мислення.

Під час спілкування з першокурсниками було проведено невеличкий екскурс в історію анатомії як науки, а також історію кафедри, студенти дізналися про фундаторів кафедри, цікаві постаті, які розвивали її упродовж майже 60 років існування.

Після вступу до предмету, доцент перейшов безпосередньо до подачі першої теми курсу – представив презентацію про будову людського тіла.

Наступним спікером стала керівник Міжкафедрального тренінгового центру Катерина Романова. Її тема була присвячена новітнім навчальним технологіям, інтеграції теорії та практики у освітній процес ЗДМФУ. Лектор розповіла про матеріально – технічну баз, на якій студенти від першого і до останнього курсу, а також на післядипломному етапі, опановують практичні навички. Студентів ознайомлено з етапами, які вони проходитимуть, з якими технологіями Міжкафедрального тренінгового центру, обладнанням працюватимуть. Катерина Романова звернулася до широкої студентської аудиторії, зауваживши, що їхня співпраця триватиме багато років, тому слід максимально використати години занять, відведені на практичні навички, адже від цього залежатиме їхнє професійне вміння.

Керівник МТЦ зазначила, що за першої можливості формуватимуться групи, щоб першокурсники змогли ознайомитися з Міжкафедральним тренінговим центром наживо.

5.09.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту