Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Тренінг з "Екстреної домедичної допомоги"

Тренінг з "Екстреної домедичної допомоги"

Домедична допомога в сучасних реаліях полягає в застосуванні найпростіших засобів та навичок на МІСЦІ ПОДІЇ до прибуття медичних працівників, адже своєчасно надана перша допомога, багато в чому залежить від подальшого результату лікування й одужання, а в ряді випадків і життя постраждалого.

Днями відбувся черговий тренінг для поліцейських Запорізької області, учасники, якого відпрацювали та здобули практичні навички з техніки огляду постраждалого  за алгоритмом MARCH згідно протоколу TCCC (Tactical Сombat Сasualty Сare) в умовах бойових дій,  алгоритмом первинного медичного сортування великої кількості постраждалих за системою «SALT» при надзвичайних станах, техніку первинного огляду травмованого пацієнта, тимчасову зупинку критичної/не критичної кровотечі з використанням (турнікетів, джгутів SWAT-Т, ізраїльського бандажу, тампонування ран).

Оцінювали стан потерпілого й визначали, яку допомогу передусім необхідно надати в першу чергу: проведення базової серцево-легеневої реанімації, забезпечити вільну прохідність верхніх дихальних шляхів, транспортувати пораненого, як підтримувати основні життєві функції потерпілого.

Навчання проводиться  згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 року № 1115 «Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов'язані надавати домедичну допомогу», наказу Міністерства охорони здоров’я України 04.08.2021 № 1627 «Про удосконалення підготовки з надання домедичної допомоги осіб, які не мають медичної освіти» та наказу Міністерства охорони здоров’я України 09.03.2022 № 441 «Про затвердження порядків надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах»

Тренінговий центр ЗДМФУ щиро дякує курсантам за старанну, якісну  роботу та  відмінний результат!

26.08.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту