Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Практичні навички для іноземних студентів

Практичні навички для іноземних студентів

Іноземці  з Республіки  Індія, які цьогоріч закінчили  ЗДМФУ зі спеціальності «Медицина» й отримали дипломи, не поспішили попрощатись з університетом, а  виявили бажання удосконалити свої практичні навички уже на післядипломному етапі.

«Це унікальний випадок, -  зазначив декан ІІ міжнародного факультету, кандидат медичних наук, доцент Тарас Іваненко. – Безумовно, це викликано великою довірою саме до нашого університету з боку іноземних студентів. Упродовж навчання вони отримали знання найвищого ґатунку, а також переконалися, що лише у нас триває підготовка медиків на європейських та світових стандартах».  

Університет радо відгукнувся на пропозицію випускників. Ректорат, деканат, навчальний відділ розробили двотижневий план підготовки, яка відбуватиметься на базі Міжкафедрального тренінгового центру, Навчально-лікувально - наукового тренінгового центру та центру ОСКІ ЗДМФУ.

Упродовж двох перших днів у Міжкафедральному тренінговому центрі  дві групи іноземців працюватимуть за терапевтичним напрямком, удосконалюючи практичні навички з внутрішніх хвороб.

Викладач Лілія Акімова провела сьогодні практичне заняття з терапії для першої групи: спочатку слухачі ознайомилися з теоретичним блоком, переглянули навчальний фільм,  відтак зосередилися на техніці запису електрокардіограми та її інтерпретації. Окрім того, іноземні лікарі розглянули і обговорили ряд електрокардіограм з найпоширенішими хворобами серця, тренувались на кардіологічних  симуляторах. З другою групою в такому ж форматі працювала доцент кафедри внутрішніх хвороб 3 Інна Чорна.

На наступні дні заплановані навчання з педіатрії, хірургії, акушерства і гінекології, курс «Невідкладні стани в практиці лікаря». На всіх етапах молодих іноземних фахівців супроводжуватимуть висококваліфіковані викладачі університету, на тренінгових майданчиках до їхніх послуг – високотехнологічне навчальне обладнання.

15.07.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту