Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Студенти стоматологи у літній школі

Студенти стоматологи у літній школі

Дар’я Пархоменко, асистент кафедри терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології ІІІ медичного факультету, працює з другокурсниками, які опановують спеціальність «Стоматологія» і відвідують Літню стоматологічну школу.

«Я дуже задоволена, що двадцять студентів за бажанням,  добровільно прийшли попрацювати на тренажерах і відпрацюють дуже важливі для них практики, - каже Дар’я Павлівна. – Літня школа для нас як знахідка, ми тут прагнемо наздогнати той обсяг знань, який не змогли осягнути упродовж року. Йдеться про практичні навички, бо теоретично студенти другого курсу пройшли такі дисципліни, як пропедевтика терапевтичної, пропедевтика дитячої терапевтичної стоматології, вони вже  уявляють, як виконувати ту чи іншу процедуру, але не могли її робити самостійно, бо навчалися дистанційно. За графіком займаються в групах. Наразі здобувачі самостійно навчаються виконувати  препарування, пломбування каріозних порожнин. Важливим є уміння виконувати маніпуляції в кореневих каналах, це основа терапевтичного спрямування, якою має володіти кожен лікар-стоматолог.

Прикметно, що такі маніпуляції студенти виконують власноруч вперше і це для них дуже важливо. Для роботи маємо необхідні матеріали, інструменти, цим завдячуємо  українській фірмі Meddins, з якою співробітничаємо, це дуже своєчасна допомога. 

Літня школа триватиме увесь липень,  практикуватимуть студенти третього і четвертого курсів, з ними за іншими планами будуть займатися викладачі кафедр терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології та пропедевтичної і хірургічної стоматології».

4.07.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту