Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Екстрена домедична допомога

Екстрена домедична допомога

Днями відбувся симуляційний тренінг «Екстрена домедична допомога» для представників Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Курсанти опановували практичні навички з :

- проведення серцево-легеневої реанімації при зупинці серця на сучасних манекенах-симуляторах з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора по схемі ABCDE

- відпрацювали методику стабільно бокового положення в разі непритомності

- провели огляд травмованого пацієнта

- відпрацювали алгоритм та основні засоби зупинки критичної/некритичної кровотечі, а саме турнікети, джгути, бандажі, підручні матеріали все, що може врятувати життя людині до приїзду швидкої допомоги.

В ході тренінгу були використані прості симуляційні сценарії з надання домедичної допомоги при екстрених невідкладних станах та кровотечах в умовах військового часу, а головне - навички КОМАНДНОЇ РОБОТИ!

Команда міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ ЩИРО ДЯКУЄ курсантам за активну співпрацю, старанну і якіснуроботу та  відмінний результат!

7.06.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту