Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Курсанти вторинної спеціалізації склали іспит

Курсанти вторинної спеціалізації склали іспит

На цьому тижні 18 курсантів з вторинної спеціалізації за фахом "Ультразвукова діагностика" на базі Навчально – наукового  інституту післядипломної освіти  ЗДМФУ завершили тримісячне навчання. Підбиття підсумків та проведення  іспиту відбулося у Міжкафедральному тренінговому центрі під пильним наглядом екзаменаційної  комісії, яку очолив  посол України в Європейській Асоціації кардіоваскулярної візуалізації професор Михайло КОЛЕСНИК, увійшли директор ННІПО професор Юрій РЯБОКОНЬ, член Европейської Асоціації лікарів ультразвукової діагностики доцент Наталія ТУМАНСЬКА, доцент кафедри прпедевтики внутрішньої медицини Іветта ЛИХАСЕНКО.

УЗД-діагностика в теперішній час стає незамінним методом досвіду та навичок в практиці кожного ЛІКАРЯ. В нашому університеті є всі можливості набути вторинну спеціалізацію. Палітра спеціальностей різноманітна, курсанти  охопили усі галузі внутрішньої медицини і діагностики. Сьогодні фінальний етап, лікарі підтвердять свої знання, отримають сертифікати і кожен зможе проводити діагностику за своїм напрямком діяльності відповідно до встановлених  нормативів.

Курси працювали у форматі зміщаного навчання, курсанти мали можливість відпрацьовувати практичні навички на реальних моделях як у тренінговому центрі, так і на базі Університетської клініки, спілкуватися з викладачами, переглядати лекції наживо і у запису.
23.05.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту