Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Можливості VR- технологій в медицині безмежні!

Можливості VR- технологій в медицині безмежні!

Можливості VR- технологій в медицині безмежні! Вони дають змогу дослідити найвіддаленіші куточки нашого організму, вивчити окремі анатомічні структури, поринути у світ тривимірних знімків серця, легень, судинної системи, м'язів і цей перелік можна продовжувати до клітинного рівня.

Змінюються сучасні вимоги до навчання. Замість «класичних» форм викладання  все частіше використовуються симуляційні методи навчання, головними ознаками якого є: штучно створене імітоване середовище для навчання; можливість використання манекенів для повноти та реалістичності моделювання об’єкта в певній ситуації; відпрацювання конкретних практичних навичок з використанням  сучасних віртуальних інноваційних технологій без завдання шкоди здоров’ю людини; відпрацювання командної роботи. Тому дана форма навчання широко використовується в Міжкафедральному тренінговому центрі ЗДМФУ.

Віртуальна реальність забезпечує високу підготовку серед здобувачів, інтегрує та модернізує новітні підходи в сучасній медичній освіті!

12.05.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту