Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Тренінг з надання домедичної допомоги дитині

Тренінг з надання домедичної допомоги дитині

У Міжкафедральному тренінговому центрі ЗДМФУ проходять тренінги для  кандидатів в усиновлювачі та опікуни. Такі заняття вже відбувалися у стінах університету на прохання  керівництва Запорізького обласного центру соціальних служб обласної державної адміністрації.  Адже Міністерством соціальної політики України передбачено  Програму підготовки кандидатів у прийомні батьки, якими є батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, усиновлювачі, патронатні вихователі. Одним із обов’язкових занять для кандидатів є цикл «Домедична допомога дитині», спрямований  на поліпшення знань і практичних навичок з надання першої домедичної допомоги при невідкладних станах дітям різної вікової категорії».

Учасники тренінгу зустрілися з Леонідом Овчаренком,  доктором медичних наук,  професором кафедри дитячих хвороб Навчально-наукового Інституту післядипломної освіти ЗДМФУ, мали змогу поставити професору багато запитань.

Заняття у Міжкафедральному тренінговому центрі продовжили  співробітники кафедри дитячих хвороб ЗДМФУ. Доцент Анна Давидова демонструвала курсантам надання домедичної допомоги дітям - під час раптової зупинки серця, у разі підозри на шок, на гостре отруєння невідомою речовиною,  в непритомному стані тощо.

Професор цієї кафедри Ірина Редько вела бесіду зі слухачами тренінгу про харчування дітей, особливості догляду за малюками наймолодшого віку.

Під час тренінгу у повному обсязі використовувались  манекени для серцево-легеневої реанімації, для відновлення прохідності верхніх дихальних шляхів, муляжі та інше обладнання, що дає відчуття реальної ситуації.

20.04.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту