Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Новітнє симуляційне обладнання в хірургічній практиці

Новітнє симуляційне обладнання в хірургічній практиці

У новоствореному Навчально-лікувально-тренінговому центрі, що є одним з підрозділів Міжкафедрального тренінгового центру, розпочали свою роботу лікарі-інтерни, які  удосконалюють свої практичні навички та потрапляють у реальну ситуацію у  новому імпровізованому акушерсько-гінекологічному, урологічному та хірургічному відділеннях на високотехнологічному хірургічному манекені  жінки Chloe S2100 (виробник Gaumard США). 
 
На манекені  можна виконувати та змоделювати різні лапароскопічні та лапаротомічні операційні втручання. Окрім цього, манекен дозволяє проводити аускультацію серця та легень, оцінювати ритм серцевої діяльності за допомогою ЕКГ, проводити серцево-легеневу реанімацію та різні види інтубації з підключенням до ШВЛ. Після завершення роботи в операційній кімнаті, здобувачі переходять до кімнати дебрифінгу де можна обговорити та розібрати актуальні та проблемні питання. Даний симулятор допомагає та дозволяє змоделювати такі стани як: септичний аборт, переривання позаматкової вагітності, абдомінальну гістеректомію, гістероскопію, післяопераційну кровотечу, різноманітні новоутворення у черевній порожнині та інші види ускладнень, які зустрічаються в лікарській практиці. Наявність кровоносних судин дозволяє лікарям-інтернам та курсантам оцінити якість накладання хірургічних швів.
 
А найважливішим є те, що манекен Chloe  сумісний з реальним хірургічним обладнанням та хірургічним інструментом! Операційна кімната надає можливість удосконалення індивідуальних професійних навичок та вмінь, забезпечує високу ефективності  засвоєння знань, і набуття  майбутніми медиками найвищої професійної кваліфікації.
4.03.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту