Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Симуляційний тренінг з надання домедичної допомоги дитині

Симуляційний тренінг з надання домедичної допомоги дитині

Сьогодні до Міжкафедрального тренінгового центру Запорізького державного медичного університету завітали кандидати в усиновлювачі та опікуни. 

Заняття  проводять співробітники кафедри дитячих хвороб ЗДМУ. Професор Михайло Курочкін і доцент Анна Давидова виступили перед аудиторією з  лекцією з питань надання домедичної допомоги дітям під час раптової зупинки серця, серцевого нападу, у разі підозри на шок, на гостре отруєння невідомою речовиною, з опіками, переохолодженням, відмороженням, в непритомному стані.

Засвоєння відповідної теми продовжилось відпрацюванням практичних навичок з використанням манекенів для серцево-легеневої реанімації, застосували також манекени для відновлення прохідності верхніх дихальних шляхів, муляжі з укушеними та рваними ранами, опіками.

17.02.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту