Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Лікарі-інтерни складають підсумкову Атестацію

Лікарі-інтерни складають підсумкову Атестацію

До отримання заповітного сертифіката залишився один крок – Атестація. Цьогоріч вона вперше проходить у впорядкованому корпусі колишнього пологового будинку №1, що належить університету. Приміщення обживають кафедри ЗДМУ, тут досить простору для навчання, практичних тренінгів майбутніх лікарів. Усі кабінети із сучасним ремонтом, наразі облаштовані під складання практичних навичок інтернами. У комп’ютерному класі, що на першому поверсі, під керівництвом заступника декана факультету післядипломної освіти, доцента Дениса Задираки здобувачі освіти працюють над сценаріями  Body interact, - кожен має завдання зі своєї спеціальності.

«Атестація лікарів-інтернів складається з практичних навичок та співбесіди на кафедрах, - коментує декан факультету післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор Юрій Рябоконь. – Здобувачі освіти працюють у групах, Атестація на базі цього тренінгового центру триває упродовж трьох днів. Їхні знання оцінюють атестаційні комісії при кожній кафедрі. Інтерни  за всіма спеціальностями мають пройти чотири етапи практичних навичок: серцево-легеневу реанімацію з манекенами, основи електрокардіографії, самостійно продемонструвати вміння працювати з електрокардіографом, зняти показники, розшифрувати їх, проаналізувати патологічні стани, визначити діагноз. Важливий етап - робота з віртуальним пацієнтом за сценаріями спеціальностей.  Четвертою  складовою практичних навичок є  диференційна діагностика  з кожної спеціальності за багаторівневими задачами».

Наставники уважно і вимогливо ставляться до лікарів-інтернів, однак доброзичливо  підтримують уже без п’яти хвилин колег, адже куди серйозніші вимоги до них пред’явить завтра професія. 

24.01.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту