Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.
Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.
Дводенний семінар-тренінг для багатопрофільного ліцею №99 з надання екстреної домедичної допомоги провів доцент кафедри медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії Олег Льовкін.
Протягом двох днів вчителі отримали теоретичні та практичні знання з надання допомоги при порушеннях життєво важливих станів. Слухачі отримали досвід з проведення базової серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора та розглянули схему первинного огляду травмованого пацієнта за С’АВСD, ознайомилися з ознаками та методами тимчасової зупинки критичної кровотечі, методами зупинки некритичної кровотечі, вивчили склад індивідуальної аптечки IFAK.
Тренінг був проведений дружно, злагоджено, однією командою та досягнута найголовніша мета – це отримані безцінні знання, які можуть врятувати життя у критичній ситуації.