Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

ЕКГ- моніторинг у рамках Літньої школи

ЕКГ- моніторинг у рамках Літньої школи

У рамках Літньої школи відбувся день самостійного запису й інтерпретації ЕКГ, студенти старших курсів відпрацювали практичні навички безпосередньо наживо на пацієнтах, яким необхідно було пройти дану процедуру моніторингу, а саме внутрішньо переміщені особи.

Здобувачі закріпили теоретичні знання на практиці, відчули свою відповідальність та здобули навички комунікації з дорослими та маленькими пацієнтами. Студенти дуже уважно поставилися до справи, приблизно, як на іспиті, відчули себе лікарями, адже такими навичками має володіти кожен лікар.

29.07.2022

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту