Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Студенти Харківського медичного університету у Літній школі ЗДМУ

Студенти Харківського медичного університету у Літній школі ЗДМУ

У проєкті Літньої школи протягом двух тижнів студенти - медики 2-4 курсів ХНМУ відпрацьовуватимуть практичні навички спочатку у Тренінговому центрі з фізичної терапії, ерготерапії, де матимуть можливість попрацювати з різноманітними тренажерами для відновлення функцій організму після перенесених хвороб. Студенти відшліфують практичні навички  з самообслуговування та основ фізіології рухової активності. Ознайомляться з принципами складання комплексів терапевтичних вправ з використанням спеціального обладнання, надягання шкарпеток, розробки рухів в суглобах, тощо.  А після занять - оздоровче фітнес-тренування.
 
Здобувачі старших курсів ХНМУ вдосконалять свої навички з терапії, неврології, хірургії та педіатрії на сучасних манекенах у Міжкафедральному тренінговому центрі, а саме віддточать навички з  аускультації серця та легень, катетеризації сечового міхура, постановки назогастрального зонду, ЕКГ, проведуть серцнво-легеневу реанімацію у дорослих та дітей, попрацюють на аппараті УЗД.
 
Наприкінці Літної школи студенти ХНМУ заповнять анкети, де поділяться своїми враженнями від цього проєкту.
 
11.07.2022

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту