Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Літня школа у тренінговому центрі

Літня школа у тренінговому центрі

Днями стартувала Літня школа для студентів молодших та старших курсів з удосконалення практичних навичок, які виявили бажання активно та з користю провести канікули.Студенти відпрацювали навички з хірургії, неврології, терапії, педіатрії, акушерства та гінекології та догоспітальної допомоги при невідкладних станах у дорослих та дітей. Працювали невеликими групами по 10-12 чоловік, під керівництвом досвідчених викладачів у Міжкафедральному тренінговому центрі та центрі ОСК(П)І.
 
Тренувалися та навчалися з використанням унікального обладнання, за допомогою манекенів та симуляторів , які дають можливість повторювати кожну навичку стільки разів, скільки потрібно, щоб відпрацювати її до автоматизму. Сподіваємось, що здобуті навички стануть у нагоді в подальшому навчанні!

 

4.07.2022

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту