Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Тренінги та майстер-класи

Тренінги та майстер-класи

У Міжкафедральному тренінговому центрі ЗДМУ у комфортній та затишній атмосфері проходять майстер-класи, тренінги, семінарські заняття, конференції для студентів, лікарів-інтернів, лікарів практиків за різними напрямками, а також для  мобільних бригад з вакцинації проти COVID-19.

Під час навчання слухачі опановують та вдосконалюють практичні навички з алгоритму надання допомоги під час базової та розширеної серцево-легеневої реанімації, відпрацювання дій та прийняття рішень в різних екстрених ситуаціях. Обладнання дозволяє визначати наявність пульсу на центральних та периферичних судинах, виміряти артеріальний тиск, провести віртуальний моніторинг вітальних функцій пацієнта, реєстрацію ЕКГ, дефібриляцію, зупинити кровотечу, іммобілізувати зламану кінцівку чи хребет, знеболити постраждалого, заспокоїти родичів.

Реалістична атмосфера тренінгу допомагає набути практичного досвіду та довести алгоритм надання невідкладної допомоги до автоматизму аби в умовах справжнього лиха спеціалісти діяли оперативно, впевнено та професійно.

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту