Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Симуляційне навчання

Симуляційне навчання

Симуляційне навчання - сучасна технологія набуття практичних навичок, умінь та знань, яка заснована на реалістичному моделюванні та імітації клінічної ситуації з використанням різноманітного новітнього обладнання. Звісно симуляція повноцінно не може замінити традиційні методики навчання з реальними пацієнтами, проте данні інноваційні технології сприяють як розвитку індивідуальних професійних здібностей так й формуванню у здобувачів алгоритмів надання допомоги та критичного мислення в складних ситуаціях.

Міжкафедральний тренінговий центр ЗДМУ ставить перед собою головне завдання – створити умови, в яких здобувачі будуть максимально наближені до справжніх клінічних ситуацій для набуття найвищої професійної кваліфікації.

Дивіться архівні матеріали по симуляційному навчанню за 2015 - 2021 роки на офіційному сайті ЗДМУ.

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту