Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Автоматичний зовнішній дефібрилятор  PRIMEDIC HeartSave AED-М

Прилад PRIMEDIC HeartSave AED-M - це автоматичний зовнішній дефібрилятор (AED), оснащений вбудованою одноканальною ЕКГ.

Дефібрилятором можуть користуватися не тільки медичні працівники, але спеціально підготовлені користувачі, так як він практично повністю автоматичний, що виключає вплив людського фактора, при виборі рішення про проведення дефібриляції. Вбудований алгоритм розпізнає потенційно небезпечну серцеву аритмію. Дефібрилятор генерує електрошок, який необхідний для оживлення пацієнта з ритмом ЕКГ (підлягає лікуванню шоком). Цей метод вважається загальновизнаною терапією.

Всі елементи управління і функціональні вузли приладу підпорядковані таким принципам:

• чітке компонування функціональних вузлів;

• зменшення кількості функцій до необхідних;

• інтуїтивне і логічне управління діями оператора;

• прості, зрозумілі елементи управління;

• ергономічний дизайн.

Вибір потужності розряду і аналіз ЕКГ здійснюється безпосередньо самим приладом, користувачеві залишається тільки натиснути необхідну клавішу для проведення дефібриляції.

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту