Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Пристрій тренувальний " BIG" для внутрішньокісткового введення медикаментів

Внутрішньокістковий доступ BIG дає вам можливість швидкого і безпечного доступу до кровообігу пацієнта. Внутрішньокістковий доступ – це можливість врятувати життя. Перший у світі автоматичний, зручний для користувача ВК пристрій забезпечує безпечний, швидкий доступ для введення рідин та ліків при швидкості потоку, подібного до периферійної інфузії в/в. За допомогою BIG доступ можна встановити менш ніж за 60 секунд. Пружинний механізм голок B.I.G. забезпечує точні та послідовні результати. Представляє собою легкий та безпечний механізм “позиції та натискання”.

Як правило, застосовується на верхньому плато гомілки, ця техніка проста у вивченні через короткі тренування. B.I.G. швидко стає пристроєм вибору для лікарів та фельдшерів у невідкладних медичних службах, лікарнях, військових, державних установах та спецслужбах. B.I.G. FDA і CE затверджені та використовуються в країнах світу, включаючи Європейський Союз, США, Канаду, Австралію, Ізраїль, Сингапур, Нову Зеландію та інші.

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту