Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Невідкладні стани в практиці лікаря: респіраторні розлади 25.09.2021р.

Невідкладні стани в практиці лікаря: респіраторні розлади 25.09.2021р.

В останню вересневу суботу в тренінговому центрі відбувся симуляційний семінар-тренінг для 11 практикуючих лікарів «Невідкладні стани в практиці лікаря: респіраторні розлади».
 
Модераторами тренінгу виступили – доктор медичних наук, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Сергій Воротинцев  й асистент кафедри АІТ Ірина Скоба 
 
Перед учасниками тренінгу стояло завдання покращити та удосконалити теоретичні, практичні знання та навички з надання невідкладної допомоги у разі розвитку бронхіальної астми, набряку легень, обструкції дихальних шляхів та інше. Досвідчені лікарі відмінно впоралися з нелегкими симуляційними сценаріями та добре опанували практичні навички. Мотивовані та впевнені лікарі-практики успішно пройшли цей тренінг!!!

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту