Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Навчальні відеоматеріали кафедри дитячих хвороб

Навчальні відеоматеріали кафедри дитячих хвороб

Завідувач кафедри –  БОЯРСЬКА Людмила Миколаївна, очолює Запорізький осередок Асоціації педіатрів України.  Клінічні бази кафедри: КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР (МДЛ №5),  КНП «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» ЗОР (ЗОКДЛ), КНП «Обласний перинатальний центр» ЗОР (ОПЦ).

Кафедра дитячих хвороб факультету післядипломної освіти ЗДМУ є клінічною та науковою базою для підготовки лікарів педіатричного профілю. На кафедрі навчаються інтерни за фахом: «Педіатрія», «Неонатологія», «Дитяча анестезіологія», «Дитяча хірургія», «Дитяча отоларингологія», а також лікарі-інтерни суміжних спеціальностей.

Кафедра проводить цикли удосконалення лікарів педіатричного профілю за напрямками:  

  • Педіатрія (куратори проф. Л.М. Боярська, ас. Т.С. Герасимчук);  

  • Неонатологія (куратори проф. Л.М. Боярська, доц. Ю.В. Котлова);  

  • Дитяча хірургія (куратор проф. В.О. Дмитряков);  

  • Дитяча анестезіологія (куратор проф. М.Ю. Курочкін).  

Як користуватись небулайзером

Реєстрація ЕКГ

Техніка установки периферичного внутрішньовенного катетера

Як мити руки

 

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту