Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Невідкладні стани в практиці лікаря: серцево-судинні проблеми 16.07.2021р.

Невідкладні стани в практиці лікаря: серцево-судинні проблеми 

Безперервний професійний розвиток лікарів це насправді сучасний підхід до удосконалення кваліфікованої медичної допомоги населенню, яка потребує від лікарів не тільки теоретичної бази, але й високого рівня практичного досвіду та підготовки!

Сьогодні 16.07.2021 року у тренінговому центрі ЗДМУ відбувся симуляційний тренінг «Невідкладні стани в практиці лікаря: серцево-судинні проблеми».

Курсанти з успіхом опановували та удосконалили практичні навички з серцево-легеневої реанімації та алгоритми надання допомоги при основних порушеннях зі сторони серцево-судинної системи  на сучасних манекенах-симуляторах!

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту