Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Зустріч та плідна робота з молоддю дитячого руху "Байда"

Зустріч та плідна робота з молоддю дитячого руху "Байда"

Ще зовсім юні і водночас дорослі діти, а точніше - молодь! Майбутнє нашої країни!
Сьогодні до тренінгового центру  завітали сильні та незалежні, мотивовані та впевнені, рішучі та наполегливі юні слухасі дитячого руху "Байда", які з усією відповідальністю, як справжні професіонали, відпрацювали алгоритми надання першої домедичної допомоги і поринули у справжню медичну освіту! 
 

Домедична допомога в умовах воєнного стану, полягає в застосуванні найпростіших засобів та навичок  на місці події до прибуття медичних працівників, адже своєчасно надана перша допомога, багато в чому залежать від подальшого результату лікування й одужання, а в ряді випадків і життя потерпілого.

Молодь відпрацювала та здобула практичні навички з надання домедичної допомоги, а саме:

  • оцінка стану потерпілого
  • надання допомоги при втраті свідомості
  • проведення серцево-легеневої реанімації з використанням АЗД
  • тимчасова зупинка критичної/некритичної кровотечі шляхом накладання турнікету, джгута та тиснуючої пов’язки

 "Байдівці" закріпили свої навички та здобуті знання на практиці, відчули свою відповідальність та впевненість у власних силах у імпровізованих екстрених ситуаціях, з якими вони впорались на відмінно!

 

14.11.2023

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМФУ.

Мапа сайту